شرکت خدمات جهانگردی و گردشگری بادران پروازشرکت خدمات جهانگردی و گردشگری بادران پرواز

با ثبت نام کردن در این سایت اعلام میدارم با سیاست ها و شرایط سرویس دهی بادران پرواز موافقم

Already a member?

شرکت خدمات جهانگردی و گردشگری بادران پروازشرکت خدمات جهانگردی و گردشگری بادران پرواز
Forgot password?

Don't have an account?

مهاجرت به کانادا

آرامش و امنیت
قوانین کانادا به گونه ای است که تضمین کننده ی آرامش و بی طرفی این کشور است. کانادا مانند بریتانیا و آمریکا خود را درگیر جنگ در کشورهایی مانند عراق، افغانستان و لیبی نکرده است، در نتیجه از طرف تروریست های داخلی و خارجی هم خطر جدی ای کشور را تهدید نمی کند.

خونگرمی مردم کانادا
کانادایی ها مردمانی بسیار مودب و خونگرم هستند. پس اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید می توانید از داشتن امنیت در میان مردم کانادا کاملا مطمئن باشید.سیستم تحصیلات و خدمات درمانی با استاندارد بالا، جالب است بدانید حتی بعضی از شهروندان برتانیا خدمات و زیر ساخت های درمانی کانادا را بهتر از کشور خودشان توصیف میکنند.

اقتصاد با ثبات
کانادا حتی در مقایسه با آمریکا، بریتانیا و در کشورهای اروپایی تاثیر بسیار کمتری از بحران اقتصادی گرفته است. در واقع بازار کار همچنان برای افراد تازه جا داشته و هنوز حس مثبت اندیشی اقتصادی در کانادا در جریان است.

امکانات عمومی با کیفیت
از کتابخانه تا پارک ها و مکانهای تفریحی، کانادا مملو از امکانات رفاهی است. از این امکانات به خوبی محافظت می شود و افراد در اوقات فراغت خود می توانند از آن ها استفاده کنند.

 1. کانادا دومین کشور برتر جهان در سال ۲۰۲۰
 2. رتبه ۱ بهترین کشور ها از نظر کیفیت زندگی
 3. رتبه ۳ بهترین کشورها برای تحصیل
 4. رتبه ۴ بهترین کشورها از نظر فضای باز تجاری
 5. رتبه ۵ بهترین کشورها برای زنان

تفاوت اقامت دائم و شهروندی کانادا
در وهله ی اول یک فرد قبل از شهروند کانادا شدن اول باید موفق به گرفتن اقامت دائم شود. بعد از گرفتن اقامت دائم، فرد در صورت احراز و رعایت یک سری موارد موفق به گرفتن شهروندی کانادا خواهد شد. مثلا فرد باید ۳ سال از ۵ سال اخیر را در کانادا زندگی کرده باشد و در صورت مشمولیت، مالیات خود را پرداخت کرده باشد. البته یک فرد دارای اقامت دائم همان مزایای اجتماعی که یک شهروند برخوردار است را دار می باشد. مثلا فرد دارای اقامت دائم و شهروند حق یکسانی را در برخورداری از بیمه های درمانی دارند. شاید مهمترین تفاوت بین این دو، در حق رای باشد که فقط مخصوص شهروندان کانادا است. همچنین افراد دارای اقامت دائم در صورت ارتکاب جرایم سنگین با خطر بیرون شدن از خاک کانادا روبرو هستند.

IMG_7490
IMG_7483

تابعیت کانادا از طریق استارآپ
با مهاجرت به کانادا میتوانید تابعیت کانادا را داشته باشید. از این راه میتوانید اخذ اقامت دائم برای تمام اعضای خانواده به صورت همزمان را بدست بیاورید.(اعضای خانواده شامل همسر و فرزندان زیر ۲۱سال می باشد.)
مهاجرت از طریق استارت آپ، یکی از بهترین روش ها برای اخذ ویزاست، چرا که امکان گسترش فعالیت و بیزینس شما پس از مهاجرت در کشور کانادا به خوبی فراهم است. اجازه کار برای همسر و تحصیل فرزندان از دیگر مزایای ویزای استارت آپ کانادا می باشد. مهاجرت از طریق استارت آپ ویزا مناسب فرد یا تیم های که ایده جدید و یا طرحی برای اجرا دارند، دانشجویانی که در یه کشور خارجی تحصیل کرده اند، استارت آپ راه اندازهای حرفه ای و استارت آپ های موفق ایرانی می باشد.
مراحلی که برای ویزای استارت آپ باید طی شود
• ایده پروری
• تهیه و تنظیم بیزینس پلن
• تاسیس بیزینس در کانادا
• دریافت نامه حمایت از ایده
• ارسال مدارک به اداره مهاجرت

برنامه استارآپ ویزا
برنامه استارآپ ویزا کانادا، کارآفرینی را مورد هدف قرار داده است که مهارت و پتانسیل ایجاد کسب و کاری در کانادا را دارد:
خلاقانه: خلاقانه باشد و یا ایده جدیدی داشته باشد.
اشتغال زایی: منجر به اشتغال زایی برای کانادایی ها شود .
قابلیت رقابت: قابل رقابت در مقیاس جهانی باشد.
برای اقدام در این برنامه، متقاضی می بایست:
نامه حمایتی از شرکت مورد تاییدی را داشته باشد.
شایط و مهارت های لازم زبانی را داشته باشد.
تمکن مالی کافی برای اسکان و زندگی را داشته باشد.

کسب و کار واجد شرایط به معنی آن است که بیزینس پیشنهادی متقاضی شرایط زیر را داشته باشد:
۱- در زمان دریافت نامه حمایت از شرکت مورد تایید هر متقاضی مالک حداقل ۱۰% سهام باشد، متقاضیان و شرکت مورد تایید، با هم بیش از ۵۰% سهام داشته باشند.
۲- در زمان دریافت اقامت دائم متقاضی مدیریت مستمر و فعال بیزینس رااز داخل کانادا بر عهده داشته باشد. مهم ترین و اساسی ترین قسمت بیزینس در کانادا انجام شود . بیزینس به صورت سهامی در کانادا باشد.
دریافت نامه حمایت از شرکت مورد تایید
متقاضی می بایست از یک شرکت مورد تایید، نامه حمایت دریافت نماید به این منظور نیاز است
۱- تا با شرکت مورد تایید مد نظر تماس داشته باشد و چگونگی دریافت حمایت را جویا شود.
۲- شرکت مربوطه را قانع کند که ایده تجاری وی ارزش حمایت را دارد.
۳- و در آخر، نا مه حمایت letter of support را دریافت نماید.
برای ارائه درخواست اقامت دائم نیاز است تا همراه با مدارک، فرم ها و اطلاعات مورد نیاز، نامه حمایت نیز ارسال شود. علاوه بر نامه حمایت، ارائه مدارک زبان انگلیسی یا فرانسه در سطح CLB5 در هر چهار مهارت الزامی است. توجه شود که دولت کانادا حمایت مالی از مهاجرین تازه وارد از طریق این برنامه نمی‌کند. متقاضی در زمان اقدام می بایست مدارکی ارائه دهد که نشان دهد تمکن مالی کافی را دارد. این پول می بایست برای متقاضی باشد و از شخص دیگری قرض گرفته نشده باشد. این مبلغ هر سال ممکن است تغییر کند و بستگی به تعداد اعضا خانواده متقاضی دارد.

IMG_7497

معرفی سیستم آموزشی کانادا
سیستم آموزشی کانادا یکی از برترین سیستم های در سطح دنیاست. بسیاری از مدارس ودانشگاه های معتبر در این کشور واقع شده اند.یکی از دلایلی که کانادا در تعلیم و تربیت خود سرآمد می باشد، به این دلیل است که فقط استثنایی ترین معلمان را برای مدارس خود انتخاب می کند. در واقع کالج معلمان در کانادا بسیار رقابتی است که نیاز به یک مدرک چهارساله و تجربه خارج از تدریس دارد. سیستم آموزشی کانادا همچنین یک سیستم آموزش اشتغال زا را اتخاذ کرده که دانش آموزان را ترغیب به ادامه تحصیل، عدم ترک تحصیل و برای محل کار آماده می کند.

۵ دلیل برای تحصیل در کانادا

 1. هزینه
  کانادا به نسبت سایر کشورهای انگلیسی زبان، از نظر هزینه ی زندگی و شهریه دانشگاه ۳۰% تا۴۰% ارزان تر است .
 2. امکان گرفتن ویزای کار همسر
  شما می توانید با خیال راحت درس بخوانید، چون همسرتان اجازه ی کار تمام وقت را دارد.
 3. تحصیل رایگان فرزندان
  فقط کافی است که یکی از والدین در کانادا دانشجو باشد تا فرزندان بتوانند به صورت رایگان در مدارس کانادا تحصیل کنند.
 4. امکان کار برای خود دانشجو
  فرد دانشجو اجازه ی کار به مدت ۲۰ ساعت در هفته و تمام وقت در ایام تعطیلات را دارد. در صورتی که مایل به خود اشتغالی باشد می تواند با ثبت شرکت خود، بدون محدودیت زمانی به کار در کانادا بپردازد.
 5. امکان اخذ ویزای کار و اقامت بعد از اتمام تحصیل
  کانادا به نسبت کشورهای انگلیسی زبان دیگر بسیار راحت تر این امکان را برای فارغ التحصیلان به وجود می آورد.

دانشگاه های برتر کانادا

 • دانشگاه تورنتو
  دانشگاه تورنتو در شهر تورنتو، استان انتاریو قرار دارد. این دانشگاه نخستین دانشگاهی بود که در شمال کانادا تاسیس شد. دانشگاه تورنتو در جایگاه ۲۵ جهان قرار گرفته و همچون سال های گذشته برترین کانادا است.
 • دانشگاه مک گیل
  دانشگاه مک گیل در شهر مونترال، در استان کبک قرار دارد. این دانشگاه دوم کاناداست که امسال رتبه ۳۱ جهان را کسب کرده است.
 • دانشگاه بریتیش کلمبیا
  دانشگاه بریتیش کلمبیا در شهر ونکوور، استان بریتیش کلمبیا واقع شده است این دانشگاه سومین دانشگاه کانادا و ۴۵ جهان است.
 • دانشگاه مونترال
  دانشگاه مونترال در سال ۱۸۷۸ در محوطه دانشگاه لاوال تاسیس شد. این دانشگاه در شهر مونترال استان کبک قرار دارد دانشگاه مونترال امسال جایگاه چهارم کانادا و رتبه ۱۱۸ جهانی را به خود اختصاص داده است.
 • دانشگاه آلبرتا
  دانشگاه آلبرتا در سال ۱۹۰۸ در شهر ادمونتون، استان آلبرتا تاسیس شده است. دانشگاه آلبرتا امسال به رتبه پنجم کانادا و رتبه ۱۱۹ جهانی رسیده است.
 • دانشگاه مک مستر
  دانشگاه مک مستر دانشگاهی دولتی است و در سال ۱۸۸۷ در شهر تورنتو تاسیس گردید و بعدا به شهر همیلتون استان انتاریو انتقال یافت. دانشگاه مک مستر رتبه ۶ دانشگاه های کانادا و رتبه ی ۱۴۴ دانشگاه های دنیا را دارد.
 • دانشگاه واترلو
  دانشگاه واترلو در سال ۱۹۵۶ در شهر واترلو استان انتاریو تاسیس شده است این دانشگاه رتبه ۷ دانشگاه های کانادا و رتبه ۱۶۶ دانشگاه های دنیا را به خود اختصاص داده است.
 • دانشکاه وسترن
  دانشگاه وسترن در سال ۱۸۷۸ در شهر لندن ایالت انتاریو تاسیس شده است. این دانشگاه در رتبه ۸ دانشگاه های کانادا و جایگاه ۲۰۹ جهان قرار دارد.
 • دانشگاه کلگری
  دانشگاه کلگری در سال ۱۹۴۴ به عنوان یکی از شعبه های دانشگاه آلبرتا در شهر کلگری استان آلبرتا تاسیس شد این دانشگاه رتبه ۹ دانشگاه های کانادا و ۲۴۶ جهان را دارد.
 • دانشگاه کویین
  دانشگاه کویین در سال ۱۸۴۱ در کینگستون استان انتاریو احداث شده است. این دانشگاه هم در رتبه ۹ دانشگاه های کانادا و ۲۴۶ جهان قرار دارد.
IMG_7510