روستای گشانی همدان

آبشار مارگون

تور شیراز

shiraz

تور طهرانگردی

تور سه روزه اصفهان

پل معلق پیر تقی

طرقبه مشهد

تور ویژه جزیره هرمز

تور سه روزه دبی

تور طبیعت گردی

پکیج پنج روزه استانبول ویژه بهمن 1401

تور ویژه تخت جمشید و پاسارگاد

آتشکده زرتشتیان

سازه های آبی شوشتر

تور مثلث طلایی هند

بادران پرواز
بادران پرواز
بادران پرواز
بادران پرواز
بادران پرواز

سفر به آنتالیا در فرهنگ ما ایرانی‌ها نماد و نشانه‌ای از ثروت،  قدرت و خوشگذرانی است. گاهی در جمع‌های خودمانی این طور شنیده می‌شود که فلانی جوری خودش را می‌گیرد انگار از آنتالیا برگشته است! این جمله عوامانه، بی پایه و اساس نیست و بر همین اساس می‌توان توضیح داد که چرا تور آنتالیا همواره پرطرفدار است.


چرا تور آنتالیا اینقدر محبوب است؟

آنتالیا را نگین مدیترانه می‌نامند، به همین دلیل سالانه میلیون‌ها گردشگر از اقصی نقاط جهان به آن سفر می‌کنند تا سواحل نیلگون و جاذبه‌های طبیعی‌اش را ببینند و از امکانات تفریحی‌اش استفاده کنند. به همین سبب تور ارزان آنتالیا در کشور ما نیز طرفداران خاص خودش را دارد. در واقع باید گفت سفر به ترکیه چه برای تفریح و چه برای تجارت یا خرید نزد هم وطنان ما محبوب است و در این میان آنتالیا از دیرباز جایگاه ویژه‌ای داشته است. 

در تور آنتالیا چه چیز منتظر شماست

آنتالیا از آن شهرهایی است که شما جلوه‌های سنت و مدرنیته را توامان در آن می‌بینید. ممکن است شما در تور آنتالیا هتل 5 ستاره شرکت کرده باشید، اما بسیاری از گردشگران از کشورهای متعدد به این شهر می‌آیند تا در خانه‌های سنتی که یادآور امپراتوری عثمانی است سکونت کنند. با این حال و با توجه به اینکه آنتالیا به خودی خود دارای جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بسیاری است، طی دهه گذشته از نظر امکانات رفاهی و تفریحی پیشرفت چشمگیری داشته است.

 چنانچه در تور آنتالیا از مشهد نام نویسی کرده‌اید، باید به شما بگوییم که این شهر مانند شهر شما پر از امکانات تفریحی، تجاری و گردشگری است. شما در آنتالیا لحظه‌ای بی کار نخواهید ماند، همه چیز در این شهر برای شما زیبا به نظر می‌رسد، از آفتاب گرفتن کنار ساحل یا قدم زدن روی شن‌ها یا حضور در کافه‌ها و رستوران‌ها. چه با تور آنتالیا هتل 3 ستاره به این شهر آمده‌اید چه هر کجای دیگر اقامت دارید، پیشنهاد می‌کنیم بعد از رسیدن فوری گشت و گذار را آغاز کنید. باید طوری برنامه ریزی کنید که هم مکان‌های طبیعی و تاریخی را ببینید هم پارک‌ها و تفریحات را. به عنوان مثال گلف بازی، پارک‌های آبی هیجان انگیز، آکواریوم یا رفتینگ را از دست ندهید. از طرفی پیشنهاد می‌کنیم حتما آبشار دودن و بندر قلعه کاله ایچی را ببینید. چه یک تور آنتالیا ارزان پیدا کرده‌اید چه گران‌ترین گزینه ممکن انتخابتان بوده است، خرید کردن در معروف‌ترین مجتمع‌های تجاری این شهر مانند مارک و تراسیتی را از دست ندهید.


در تور آنتالیا کجا اقامت میکنید

آنتالیا به سبب برخورداری از آب و هوای مدیترانه‌ای، جایگاه استراتژیک جغرافیایی، ویژگی‌های طبیعی و باستانی و امکانات تفریحی، از شهرهای توریست پذیر ترکیه است. بنابراین انتظار می‌رود که دارای اقامتگاه‌های متعددی باشد که همین طور نیز هست. شما با ثبت نام در تور آنتالیا هتل 4 ستاره، 3 ستاره یا 5 ستاره این فرصت را دارید که انتخاب کنید در روزهای اقامتتان در این شهر کجا استراحت کنید و شب را در کدام هتل بگذرانید. معمولا هزینه‌ها باعث می‌شود اگر تعداد اعضای خانواده یا جمع دوستان برای شرکت در سفر به آنتالیا بیشتر باشد، هتل‌های کم ستاره‌تر را انتخاب کنند تا هزینه کمتری بپردازند. اما معمولا افرادی که ترجیح می‌دهند به تنهایی سفر کنند یا یک همراه بیشتر ندارند، قیمت تور آنتالیا برایشان اولویت نیست و گران‌ترین گزینه‌ها را انتخاب می‌کنند. البته باید اشاره کرد که با تمام این اوصاف همه این موارد نسبی است و آنچه در نهایت منجر به خرید یک گزینه سفر از سوی مشتری می‌شود، سلیقه و بودجه‌ای است که برای سفر در نظر گرفته شده است.

با چه وسیله نقلیه‌ ای به تور آنتالیا بروید

افرادی که درگیر مشغله‌های فراوان هستند، همیشه از سفرهای سریع تستقبال می‌کنند. این افراد دوست دارند سریع به مقصد برسند تا زمان بیشتری برای استراحت، آرامش و لذت بردن از سفر داشته باشند، بنابراین تور آنتالیا با هواپیما یکی از راه‌های رسیدن به این شهر است و به شدت هم پرطرفدار است. اما برخی دوست دارند مسیر طولانی‌تر باشد، به همین دلیل لذت سفر را در مدت زمان بیشتری که در سفر باشند توجیه می‌کنند و پیش از اینکه به مقصد برسند از مسیر لذت می‌برند. برای این دسته از افراد سفرشان از زمانی شروع می‌شود که چمدان را در وسیله نقلیه قرار می‌دهند و به همین دلیل تور آنتالیا با قطار هم هواداران متعددی دارد.

چند دلیل برای اینکه حتما همراه تور آنتالیا سفر کنید

دلایل زیادی وجود دارد که به شما اثبات کنیم چرا باید حتما از آنتالیا دیدن کنید.


دارای بهترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها

یکی از مهم‌ترین عواملی که در رونق گردشگری نقش محوری دارد، وجود اقامتگاه‌هاو هتل‌های درجه یک است. اگر در تور آنتالیا از شیراز شرکت کرده‌اید، خوب است بدانید که مهم‌تر از ستاره‌ها مقابل نام یک هتل، کیفیت خدمات آن است. یعنی هتل میتواند بی ستاره و یا سه ستاره باشد، اما مهم این است که در سطح خودش بهترین باشد. خوشبختانه آنتالیا به دارا بودن بهترین اقامتگاه‌ها معروف است. 

بهره گیری از امکانات تفریحی تابستانی و زمستانی

اگر در تور آنتالیا از اهواز شرکت کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه گرمای جنوب قدری از جسمتان دور شود به کوه‌های توروس بروید و آنجا اسکی روی برف را تمرین کنید.  هر وقت هم دیدید سرما بر شما غالب شده است به سواحل گرم و آفتابی برگردید. 

طبیعت زیبا 

از طبیعت چه انتظاری دارید؟ کوه دوست دارید یا جنگل؟ رود یا دریا؟! برف یا گرما؟! اینجا همه چیز برای شما مهیاست، فقط انتخاب کنید. چنانچه با تور آنتالیا از شیراز به این بندر آمده‌اید، احتمالا عطر و بوی بهار حافظیه را از هوای ساحلی آنتالیا خواهید شنید. 

حرفه‌ای ترین زمین گلف

گلف یک ورزش لوکس و لاکچری است، در سفر به آنتالیا فرصت خوبی پیدا می‌کنید که به تفریح و ورزش مورد علاقه‌تان بپردازید. زمین‌های تخصصی این ورزش در آنتالیا به قدری زیبا و شیک هستند، که به راحتی می‌توانید یک نیم روز را درآن خوش بگذرانید.


خوراکی های متعدد

فرقی ندارد که در تور آنتالیا  لحظه آخری شرکت کرده‌اید یا مدت‌ها منتظر این فرصت بودید، در هر حال شکم گردانی در این شهر را فراموش نکنید. از قهوه ترک و بستنی گرفته تا کباب ترکی و حضور در کافه‌ها و رستوران‌ها. اگر دوره‌گردها به شما غذای خانگی فروختند هم امتناع نکنید. دستپخت بسیاری از آنان به قدری خوب است که حتی بعد از باز گشت از تور هم زیر دندانتان باقی می‌ماند.

قدم زدن در شهر

قیمت تور آنتالیا هر چه که باشد، شما با نام نویسی در آن قدم به شهری گذاشته‌اید که حتی قدم زدن در آن هم یک جاذبه گردشگری محسوب می‌شود. تماشای جلوه‌های سنت و مدرنیته، نوع بناها، هیاهوی شهر، استنشاق آب و هوای خوب و چشم‌اندازهای زیبا آنتالیا را به نگین مدیترانه تبدیل کرد.  شما با هر هدف و به هر تعداد روز که قصد شرکت در تور آنتالیا دارید، می‌توانید گزینه مورد نظرتان را از بادران پرواز خریداری کنید.


error: Alert: Content selection is disabled!!