شیطان کوه لاهیجان

دهکده جهان نما گلستان

کلیبر آذربایجان شرقی

تور استانبول

نمک آبرود مازندران

اصفهان تا کیش

ساحل بوشهر

تور نمونه

تور چهار فصل ایران

روستای گشانی همدان

آبشار مارگون

تور شیراز

shiraz

تور طهرانگردی

تور سه روزه اصفهان

پل معلق پیر تقی

بادران پرواز
بادران پرواز
بادران پرواز
بادران پرواز
بادران پرواز

فرقی نمی‌کند که چند سال سن دارید، دانشجو هستید یا باز نشسته، خانم هستید یا آقا، اهل شمال ایران هستید یا جنوب، شرق یا غرب، لطفا هرگز زمانی که با پیشنهاد تور شیراز مواجه می‌شوید، نه نگویید! این جمله را کسانی که قبلا به استان فارس و شیراز زیبا سفر کرده باشند، بهتر می‌فهمند! اصلا مگر می‌شود به شیراز رفت و دلتنگش نشد! مطمئن باشید بازگشت از شیراز می‌شود مصداق بارز همان جمله معروف که از سفر بازگشته‌ام اما سفر از من باز نمی‌گردد!! اگر در بهار با تور ارزان شیراز سفر کرده باشید تا مدت‌ها عطر باران و خاک و بهار نارنج‌ها از مشامتان کنار نخواهد رفت. اگر زمستان شیراز را دیده باشید طعم گرم آش ترخون را از یاد نخواهید برد. اگر تابستان را در شیراز گذرانده باشید که فالوده معروف روحتان را جلا داده است و امان! امان از آنان که پاییز هزار رنگ را در کوچه باغ‌های شیراز قدم زده باشند. بی‌شک آن پاییز جاودانه‌ترین پاییز تمام عمرشان خواهد شد. بنابراین اگر تا به حال شیراز را از نزدیک ندیده‌اید، حتما برنامه سفر به آن را در دستور کار قرار دهید، شیراز از آن جاهایی از ایران عزیزمان است که نمی‌شود آن را ندید!


در تور شیراز چه جاذبه هایی در انتظار ماست؟

در تور شیراز لحظه آخری منتظر عزیمت برای بازدید از جاذبه‌ها نمانید. شما در دل یک جاذبه حضور خواهید داشت، از یک سو تاریخ و هنر، از سویی ادبیات و مفاخر، یک طرف آثار هخامنشیان، یک سو بقایای زندیه، یک سو حافظ، یک طرف خواجوی کرمانی، آن سو سعدی، بازار وکیل، پاسارگاد، تخت جمشید. آنقدر جاذبه گردشگری در شیراز زیاد است که بعید می‌دانیم ساکنان این شهر تا کنون موفق شده باشند همه آن‌ها را بازدید کنند. از محاسن شرکت در تور شیراز ارزان این است که برای هر نوع سلیقه‌ای پاسخ شایسته وجود دارد. تاریخ دوست دارید؟!  تاریخی تر از تخت جمشید و آرامگاه کوروش کبیر یا مشهد مادر سلیمان هم مگر هست؟! معماری می‌پسندید؟! مسجد وکیل و ارگ کریم خانی و باغ ارم را از دست ندهید. عاشق مکان‌های زیارتی هستید؟! با زیارت و دو رکعت نماز در حرم احمد بن موسی شاه چراغ شیراز برادر امام رضا (ع) موافقید؟! دوست دارید خرید کنید؟! حتما سری به بازار وکیل و سرای مشیر بزنید. شاید در زمره شعرا و ادیبان باشید، در این صورت حافظیه و سعدیه انتظارتان را می‌کشند. کودک به همراه خود به سفر آورده‌اید؟! شهربازی‌های شیراز را از دست ندهید، چندین تفرجگاه کوهستانی جذاب هم در گوشه کنار دروازه قرآن وجود دارد که فتح و صعود از آن برای کودکان و نوجوانان دلچسب خواهد بود. خلاصه اینکه در شیراز تا می‌توانید خوش بگذرانید. چه با تور شیراز با قطار سفر کرده‌اید چه با پرواز بر خاک استان فارس نشسته‌اید، اینجا همان جای معروفی است که لسان الغیب، حافظ شیراز در وصفش سروده است: خوشا شیراز و وضع بی مثالش! راستی، فال گرفتن و خرید دیوان حافظ را هم از حجره‌های اطراف حافظیه فراموش نکنید.


در تور شیراز کجا اقامت می کنیم؟

اینکه طی سفر با تور به استان فارس و شهر شیراز در کجا اقامت خواهید کرد به قیمت تور شیراز بستگی دارد. چنانچه شما گران‌ترین طرح موجود را خریداری کرده باشید احتمالا تور شیراز هتل ۵ ستاره در انتظار شماست. اما ممکن است دلتان خواسته باشد انفرادی به این سفر بروید! بنابراین کسی همراهتان نیست که مدام از محل اقامت ایراد بگیرد و دغدغه داشته باشید که نگرانی‌های او را پاسخ دهید. لذا تصمیم می‌گیرید یک جای ارزان‌تر پیدا کنید، اما در عوض تور شیراز با هواپیما را انتخاب می‌کنید که هزینه بلیط پرواز را بتوانید تامین کنید. بارها پیش می‌آید که گروهی از دوستان که عمدتا جوان یا دانشجو هستند تصمیم می‌گیرند با هم به سفر بروند، انتخاب این افراد عمدتا تور شیراز هتل ۳ ستاره است. اما ما در بادران پرواز تمامی هتل‌ها را با وسواس خاصی انتخاب کرده و در دل طرح‌ها میگنجانیم تا مسافرین، بیشترین  لذت و بهره را از سفر ببرند. اما همانطور که ابتدای این بخش نیز اشاره کردیم اینکه شما تور شیراز هتل ۴ ستاره را انتخاب کنید یا سه ستاره و بی ستاره، در قیمت نهایی طرحی که انتخاب کرده‌اید تاثیر دارد.


ثبت نام تور شیراز از چه شهرهایی ممکن است

در تلاشیم تا تمهیداتی را مهیا کنیم که هم‌وطنان سراسر کشور بتوانند به راحتی به شیراز سفر کنند. در حال حاضر طرح‌های سفر به سرزمین شعر و تاریخ از سه مبدا در شرق، جنوب و مرکز مهیاست. در تور شیراز از اصفهان، این فرصت را دارید تا از پایتخت هنر ایران به پایتخت ادب ایران عزیمت کنید و امتداد ترمه و کاشی‌های فیروزه‌ای و گچ‌بری و آینه کاری‌های اصفهان را در شیراز ببینید. در تور شیراز از اهواز، گرمای جنوب را به اعتدال دلچسب شیراز هدیه می‌کنید و می‌توانید در حیاط ارگ تاریخی به موسیقی حوض آب و رقص باران روی درختان گوش جان بسپارید. بد نیست سری به محدوده پشت ارگ کریم خانی بزنید، مسقطی بخورید، کشک بخرید و تفالی هم به جناب حافظ بزنید. اگر در تور شیراز از مشهد ثبت نام کرده‌اید، ابتدا به محضر برادر امام رضا بروید و سلام دو برادر را به هم برسانید. سپس چرخی در مجتمع تجاری بین الحرمین بزنید و  سوغات بخرید. 


تور شیراز چند روزه است

روزهای اقامت شما در شیراز به قیمت طرحی که در آن ثبت نام کرده‌اید باز می‌گردد. معمولا تور شیراز بین سه تا ۵ روزه است و بسته به محل اقامت، تعداد همراهان، نوع سفر که با چه وسیله نقلیه‌ای است و برنامه‌های ویژه تدارک دیده شده برای تور، بستگی دارد. هرچه مدت اقامت شما در هتل‌های ۵ ستاره بیشتر باشد، هزینه‌ای که باید بپردازید بیشتر خواهد بود. گاهی برخی افراد ترجیح می‌دهند تور شیراز دو روزه در هتل ۵ ستاره را انتخاب کنند تا سفر به شیراز ۵ روزه در هتل دو ستاره را! همه چیز به ذائقه و سلیقه گردشگر و مقدار بودجه‌ای که برای این سفر در نظر گرفته است، برمی‌گردد.


error: Alert: Content selection is disabled!!