شرکت خدمات جهانگردی و گردشگری بادران پروازشرکت خدمات جهانگردی و گردشگری بادران پرواز

با ثبت نام کردن در این سایت اعلام میدارم با سیاست ها و شرایط سرویس دهی بادران پرواز موافقم

Already a member?

شرکت خدمات جهانگردی و گردشگری بادران پروازشرکت خدمات جهانگردی و گردشگری بادران پرواز
Forgot password?

Don't have an account?

تور اصفهان

نام پکیج تور اصفهان
نوع  انفرادی
مدت سفر سه شب و چهار روز
خدمات  استقبال فرودگاهی
هتل اقامت در هتل به همراه صبحانه
 پرواز بلیط رفت و برگشت 
 قیمت ( بزرگسال ) ——–  
 قیمت ( کودک ) ——–

اطلاعات بیشتر

هتل ها

امکان رزرو هتل های پنج، چهار و سه ستاره طرف قرارداد با بادران پرواز

با توجه به پروازهای موجود تعیین میگردد

  • شناسنامه
  • کارت ملی

حضور مسافر یک ساعت قبل از پرواز در فرودگاه الزامی می باشد

قیمت تور اصفهان با در نظر گرفتن هتل و بلیط رفت و برگشت

قیمت ها به ریال و به ازای هر نفر می باشد.

هتل
کیفیت
یک تخته
دو تخته
کودک 
بدون تخت ( ۲ تا ۶ سال )
کودک 
با تخت ( ۶ تا ۱۲ سال )
نوزاد
عباسی
پنج ستاره
۱۶/۵۰۰/۰۰۰
۱۴/۲۰۰/۰۰۰
۷/۰۰۰/۰۰۰
۱۰/۰۰۰/۰۰۰
۳/۰۰۰/۰۰۰
پارسیان کوثر
پنج ستاره
۲۱/۰۰۰/۰۰۰
۱۵/۰۰۰/۰۰۰
۷/۰۰۰/۰۰۰
۱۲/۵۰۰/۰۰۰
۳/۰۰۰/۰۰۰
پارسیان عالی قاپو
چهار ستاره
۱۴/۰۰۰/۰۰۰
۱۲/۰۰۰/۰۰۰
۷/۰۰۰/۰۰۰
۹/۶۰۰/۰۰۰
۳/۰۰۰/۰۰۰
آوین
چهار ستاره
۱۵/۵۰۰/۰۰۰
۱۲/۷۰۰/۰۰۰
۷/۰۰۰/۰۰۰
۸/۵۰۰/۰۰۰
۳/۰۰۰/۰۰۰
چهلستون
سه ستاره
۱۲/۰۰۰/۰۰۰
۹/۰۰۰/۰۰۰
۷/۰۰۰/۰۰۰
۷/۵۰۰/۰۰۰
۳/۰۰۰/۰۰۰
زهره
سه ستاره
۱۱/۵۰۰/۰۰۰
۱۰/۶۰۰/۰۰۰
۷/۰۰۰/۰۰۰
۸/۰۰۰/۰۰۰
۳/۰۰۰/۰۰۰

اگر با تلفن همراه وارد این صفحه شدید برای دیدن لیست کامل قیمت تور ها به سمت چپ اسکرول کنید

معرفی شهر اصفهان

اصفهان (Isfahan) یکی از شهرهای توریستی و تاریخی ایران و مرکز استان هم اسم خود یعنی استان اصفهان است . این شهر سومین شهر پرجمعیت ایران است که برخی از بناهای تاریخی موجود در آن به عنوان میراث تاریخی در یونسکو ثبت شده است . این شهر در دوره صفویان پایتخت ایران شد و از نظر صنعت و معماری و… پیشرفت چشمگیری کرد. اصفهان مهد فرهنگ و هنر ایران زمین و سرزمین شاهکارهای بدیع معماری است. این شهر از مراکز باستان شناسی جهان با جاذبه‌های تاریخی بسیار می‌باشد. قدمت سکونت در این شهر به دوره اشکانیان و ساسانیان می‌رسد اما حفاری‌ها و اکتشافات مربوط به هزاره چهارم حکایت از پیشینهٔ طولانی‌تر شهر دارد.

پوشش گیاهی اصفهان ، بناهای تاریخی زیبا و برج های بلند ،بازارچه ها ، دریاچه و جاذبه های گردشگری بی شماری که دارد ، این شهر را به شهری توریستی گردشگری تبدیل کرده است که سالانه افراد زیادی را برای گردشگری به خود جذب می کند . همچنین قرار داشتن این شهر در منطقه ای که گسل در آن وجود ندارد و هرگز زلزله نمی آید سبب شده تا افراد زیادی به اصفهان مهاجرت کنند . به همین دلیل این شهر از نظر اقتصادی رشد چشمگیری داشته است .

اصفهان دارای «۵۵۱ کیلومترمربع» مساحت است که از شمال و شرق با کویر و از جنوب و غرب با رشته کوه های زاگرس در ارتباط است . طبق سرشماری سال ۲۰۱۶ جمعیت اصفهان «۱٫۹۶۱ میلیون نفر» است . دین رسمی ایران «اسلام» است و اغلب مردم اصفهان مسلمان شیعه هستند ولی به دلیل مهاجرت های زیاد به این شهر ، مردمانی با ادیان دیگر مانند یهودی ، ارمنی و زرتشتی نیز در آنجا زندگی می کنند . زبان رسمی و رایج در اصفهان «فارسی» است اما مردم آنجا آن را با لهجه ی اصفهانی تکلم می کنند . پیش شماره شهر اصفهان ۰۳۱ می باشد.

آب و هوای اصفهان به طور کلی معتدل و خشک است زیرا این شهر در دامنه کوه های زاگرس و در کنار زاینده رود قرار گرفته است که باعث شده این شهر تابستان هایی گرم و خشک داشته باشد و دمای هوا در تابستان به ۳۹ درجه نیز برسد . از طرفی به دلیل بارش های برف در کوه های اطراف ، این شهر دارای زمستان های بسیار سرد است و دمای هوا در زمستان به ۱۸- درجه نیز می رسد. اردیبهشت را بهشت اصفهان می‌دانند اما در مجموع می‌توان گفت بهار بهترین زمان سفر به این شهر صفوی است.

اصفهان چندین محور گردشگری دارد؛ اما اصلی‌ترین محور این شهر از میدان عتیق به چهارباغ عباسی است که به سی و سه پل و چهارباغ بالا و باغ‌های هزار جریب ختم می‌شود. اصفهان گنجینه آثار تاریخی است شما می‌توانید سیر تاریخی بی نظیری را در این شهر تجربه کنید به میدان نقش جهان بروید و از مسجد شیخ لطف الله و عالی قاپو دیدن کنید و یا از پل‌های تاریخی خواجو و سی و سه پل و نیز بناهای بی مانندی نظیر کاخ چهلستون و منارجنبان سفری به دل تاریخ داشته باشید. محله جلفا و بازدید از کلیسای گئورک، وانک و مریم مقدس از دیگر آثار تاریخی شهر است که لحظات خاطره انگیزی را برای گردشگران رقم می‌زند.

به دلیل نوسان قیمتها

جهت اطلاع از قیمت نهایی و به روز پکیج ها حتما با کانتر مربوطه

تماس حاصل فرمایید  /  ۰۲۱۸۸۵۱۷۷۷۰